Hlavní stranaEdiceEdiční plánLaser-newsObjednávka
 
Jack Ketchum
 domovské stránky / autorský medailonek
 
Po sezoně (Off Season, 1981)
Laser-books 2011, první kniha z řady Moderní díla hororu.
brožovaná, překlad Milan Žáček, obálka Melody Cassenová, 240 stran, cena 219 Kč
cena po slevě 197 Kč, pro majitele čtenářských kont 153 Kč

Dead River, nejvýchodnější výspa Spojených států. Je po sezoně, letní hosté odjíždějí, na městečko, okolní lesy a pobřeží dosedá ospalost. Tu však naruší křik ženy slepě prchající před skupinou rozběsněných, krvelačných tvorů...
Je po sezoně a v odlehlém domě u lesa našla klid na práci mladá redaktorka z New Yorku. Z odloučení se ji chystá vytrhnout pětice jejích přátel, a spolu s nimi i něco, co by si nikdo z nich nedokázal představit ani v těch nejdivočejších snech...
Jedno z klíčových děl literárního hororu, syrový román o střetu civilizovanosti s primitivizmem, si konečně nachází cestu k českému čtenáři jako první svazek edice Moderní díla hororu. Román předkládáme v necenzurované podobě s předmluvou historika žánru Douglase E. Wintera a autorovým doslovem, kde Jack Ketchum líčí jeho nelehkou genezi plnou střetů s původním vydavatelem, na nějž byl text až příliš drastický.
 
 
 


UKÁZKA Z KNIHY
UKÁZKA EPUB
UKÁZKA MOBI
Dívka od vedle (The Girl Next Door, 1989)
Laser-books 2015, druhá kniha z řady Moderní díla hororu.
brožovaná, překlad Milan Žáček, obálka Michal Kuba, 344 stran, cena 289 Kč
cena po slevě 260 Kč, pro majitele čtenářských kont 202 Kč
cena e-knihy 199 Kč prostřednictvím serveru Palmknihy


Dívka od vedle žije. Tento román děs neslibuje, on ho skutečně přináší.“ - Stephen King

Předměstí v New Jersey. Padesátá léta. Stinné ulice, zastřižené trávníky a útulné domy. Klidné místo, kde se dá příjemně vyrůstat. Pokud ovšem nejste šestnáctiletá Meg a její mladší sestra Susan a po smrti rodičů se o vás nestará vzdálená pološílená teta se třemi syny, kteří splní, co jí na očích vidí.
Kontroverzní trýznivý horor, podle kterého byl v roce 2007 natočen stejnojmenný film. V našem vydání najdete kromě románu také obsáhlou předmluvu Stephena Kinga, doslov Jacka Ketchuma a dvě jeho bonusové povídky, plus rozhovor s Jackem Ketchumem a scénáristy filmu.
 
 
Laserweb 2.1 - Copyright © Laser-books 2007. Hlavní strana: www.laser-books.cz E-mail: laserbooks@seznam.cz
Při nalezení jakýchokoli závad či nedostatků nás prosím kontaktujte.